Abrambureala :)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Abrambureala :)

Motto-ul nostru: Variety is the key!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Orele de sport la scoala

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Raluca
Moderator
Moderator
Raluca


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 114

Orele de sport la scoala Empty
MesajSubiect: Orele de sport la scoala   Orele de sport la scoala I_icon_minitimeDum Mar 08, 2009 5:26 pm

Intrebare gasita pe un alt forum:
Citat :
Ce părere aveti despre orele de sport din şcoală, fie ea şcoală generală sau liceu? Credeţi că sunt facute cum trebuie şi se acordă suficient timp şi atenţie acestor ore?

La mine abia acum facem sport mai "complet",si asta datorita profei .A renovat sala de sport,a adus echipamente noi,se ocupa de teren etc.Imi pare rau ca o prind decat un singur an.
Sus In jos
Catherine
Moderator
Moderator
Catherine


Numarul mesajelor : 192
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 30

Orele de sport la scoala Empty
MesajSubiect: Re: Orele de sport la scoala   Orele de sport la scoala I_icon_minitimeDum Mar 08, 2009 5:37 pm

In generala, nu faceam mai deloc ore de sport. Stiu ca eram mai plinuta, elementele de gimnastica executandu-le foarte greu. Cand am ajuns la liceu am invatat mai bine ce inseamna sportul, pentru ca ingenerala, profa doar facea dansuri cu fetele de la clasele mai mici. eram obisnuita ca in generala, toti cei care nu faceau sportul aveau 10, iar eu care mai si faceam sportul, intotdeauna mi se spunea ca "vai, nici 8 nu meriti". La liceu ma simt mult mai bine la ora de sport, avand numai note de 10, pe meritul meu. Dau toate probele, merg si la antrenamente la volei si la handball.
Sus In jos
http://bitter-dreamer.blogspot.com
Cosmin!
Moderator
Moderator
Cosmin!


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 30
Localizare : Bacau

Orele de sport la scoala Empty
MesajSubiect: Re: Orele de sport la scoala   Orele de sport la scoala I_icon_minitimeLun Mar 09, 2009 4:22 pm

Mie mi se par inutile orele de sport de la scoala.
De ce? Nu am un motiv anume,doar ca mi se par INUTILE.
Sus In jos
http://sup3rsstar.hi5.com
Lucette
Pot sa postez!
Pot sa postez!
Lucette


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 04/03/2009
Varsta : 28
Localizare : la mare...NOT

Orele de sport la scoala Empty
MesajSubiect: Re: Orele de sport la scoala   Orele de sport la scoala I_icon_minitimeLun Mar 09, 2009 5:12 pm

pai facem si nu facem. avem ore cand nu vine profu. joaca baietii fotbal. cateodata noi cu ei. cam asa ceva Very Happy
Sus In jos
schnitzel
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 02/03/2009

Orele de sport la scoala Empty
MesajSubiect: Re: Orele de sport la scoala   Orele de sport la scoala I_icon_minitimeMar Mar 10, 2009 7:13 pm

E cam aiurea la noi la ora de sport.Jucam handball, dar mai mult baietii. noua fetelor nici nu ne paseaza. Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Orele de sport la scoala Empty
MesajSubiect: Re: Orele de sport la scoala   Orele de sport la scoala I_icon_minitime

Sus In jos
 
Orele de sport la scoala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum a fost azi la scoala?
» Despre şcoală
» Ce sport practicati?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Abrambureala :) :: Abrambureala :P :: Sport-
Mergi direct la: