Abrambureala :)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Abrambureala :)

Motto-ul nostru: Variety is the key!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Animal Cops

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lady Sylvanas
Pot sa postez!
Pot sa postez!
Lady Sylvanas


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 20/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Germania/o:Iran

Animal Cops Empty
MesajSubiect: Animal Cops   Animal Cops I_icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:02 am

sunt emisiuni pe Anima Planet..care prinde Laughing ce credeti despre ei? mie cateodata mi se rupe sufletul sa ma uit cand vad cat de chinuite sunt unele animalute si totusi...ele tot ne iubesc si dau din coada cand ne vad.imi pare asa de rau pentru ele.ma gandeam sa donez pentru ei.asa as vrea sa fie si in Ro "campanii" non-profit de genul.care sa ajute bietele animale.imi place ca cei care chinuie animale ajung la puscarie!dreptate cheers
Sus In jos
http://poisonable.webs.com
Michelle
Admin
Admin
Michelle


Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 28/02/2009
Localizare : La ce-ti trebuie?

Animal Cops Empty
MesajSubiect: Re: Animal Cops   Animal Cops I_icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:34 pm

Eu si bunica-mea ne uitam mereu la emisiuni din astea pe Animal Planet. Sincer, si mie imi pare rau cand le vad in ce hal sunt tratae, dar ma bucura ca in unele tari exista legi privitoare la cruzimea fata de animale si chiar se aplica. Asa merita astia: la inchisoare sau sa fie chinuiti si ei precum au chinuit ei animalele respective!

Mereu ma intreb de ce dr**u nu exista si la noi in tara astfel de legi si o politie a animalelor?! Dau banii aiurea pe turism, pe sosele sau mai stiu eu ce dar pentru niste biete animale nu se implica nimeni. Se mai dau oameni "cu suflet"....8-|
Sus In jos
https://bluefun.forumgratuit.ro
 
Animal Cops
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce animal ai?
» Lenesul[animal]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Abrambureala :) :: Abrambureala :P :: Animale-
Mergi direct la: